Otomotiv

Grubumuz sunmuş olduğu hizmetler ile otomotiv sektörünün günümüz şartlarında sağlıklı, sürekli şekilde gelişmesi için aralıksız çalışmakta ve geliştirdiği yenilikçi ürünler ile hizmetine devam etmektedir.

Grubumuz içerisinde; araçların toplu alımını gerçekleştiren ve kendi satış noktalarımızda direkt tüketici ile buluşturularak pazarlamasını yapan Aksam Otomotiv, ihale ile satışa sunumunu sağlayan Autogong, ömrünü tamamlamış araçların doğaya zarar vermeden sağlıklı bir şekilde geri dönüşümünü gerçekleştirme ve ikinci el yedek parça sağlama amacına hizmet eden Ekosistem ile sektörün tüm operasyonel süreçlerinin doğru ve eksiksiz tamamlanmasına yardımcı olurken maliyetleri de hızlı ve önemli bir ölçüde azaltarak güçlü bir rekabet avantajı sağlayan HYS Hasar Yönetim Sistem’i yapılarımız mevcuttur.

AKSAM
aksamoto.com

Aksam Otomotiv, sigorta sektöründe hasarlı araçlara yönelik kurumsal çözümler üretmek ve bu araçların tekrar ekonomiye kazandırılması amacıyla anonim şirket olarak kurulmuştur. Sigorta sektöründe hasar maliyetlerini düşürerek, doğru ve gerçekçi çözümleri üretmektedir.

AUTOGONG
autogong.com

14 yılda edindiğimiz ticari bilgi ve deneyim üzerine kurulu Autogong, hasarlı araçlar için sigorta şirketlerine en güçlü performans sağlamayı amaçlayan ihale sitesidir. Buna ek olarak, sigorta şirketlerinin hasarlı araçlar ile ilgili destek ihtiyacı duyduğu hizmetleri de sağlamaktadır.

EKOSİSTEM
ekosistem.com.tr

Ekosistem; geri dönüşüm müşterilerinin özel ve kurumsal çözüm ihtiyaçlarına yönelik beklentilerini 81 ilimizdeki 250’den fazla ÖTA teslim yeri ile müşterilerimizin anlaşmalı servis ve bayi sisteminde aksaksız, eşgüdümlü hizmet vererek karşılamaktadır. Ayrıca web tabanlı kayıt ve raporlama ile çözümler üretmektedir.

EKOPARÇA
ekoparca.com.tr

Ekosistem; geri dönüşüm, Önde gelen sigorta şirketlerine 21 bölge ve 61 plasiyer ile iade yedek parça toplama, denetleme ve değerlendirme hizmeti veren, ayrıca 81 ili kapsayan 91 adetlik ÖTA teslim noktası ile otomotiv distribütörlerine ekonomik operatör olarak destek hizmeti sağlayan ve bu işlemleri tek çatı altında toplayan ülkenin tek şirketidir.

HYS
hys.com.tr

HYS, sigorta şirketlerine, trafik ve kasko branşlarında hasar yönetimi hizmeti vermek amacıyla 2007 yılında kurulmuştur. Octopus adı verilen yazılım, hasar sürecine dahil tüm destek şirketlerine (eksper, acente, servis, hurda iade, onarımcı vs.) sistem üzerinden takip etmeye imkan sağlamaktadır.