Başkanın Mesajı

Telli Grup insana, çevreye saygı duyar ve değer verir. Yenilikçidir, etik değerlere saygılıdır.

Değerli yatırımcılarımız, iş ortaklarımız, çok kıymetli dostlarımız ve sevgili çalışanlarımız;

Telli Grup ailesi olarak 1989 yılından günümüze kadar, üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerimizle sahip olduğumuz değerleri koruyarak, faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda bir dünya markası olma hedefiyle hareket ettik ve bu doğrultuda çalışmaya, üretmeye, istihdam sağlamaya devam ediyoruz.

Telli Grup çatısı altında bizlere büyük başarılar getiren girişimlerimizi ve alanımızda öncü olmamızı yenilikçi, dinamik, kaliteli projeleri hayata geçirmek için gösterdiğimiz özene ve güçlü bir topluluk olmamıza, temel prensiplerimize sadık kalarak kendimizi sürekli geliştiriyor olmamıza borçluyuz.

Otomotiv, sigorta, geri dönüşüm, inşaat, teknoloji ve enerji gibi farklı sektörlerde yürüttüğümüz tüm faaliyetlerin, sadece rakamlardan ibaret olmadığını biliyor, yapılan yatırımların, üretilen katma değerin, sadece ekonomik kalkınmaya ve gelişime değil, geleceğimize de doğrudan katkı sunduğuna inanıyor bu motivasyon ile parçası olduğumuz topluma hizmet etmek için her fırsatı değerlendiriyoruz.

Ayrıca yeni yatırımlarımızı planlarken de çağımızın getirdiği sosyo ekonomik dalgalanmaları başarılı bir şekilde atlatmak için stratejilerimize, gelecek hedeflerimize, sürdürülebilirlik politikalarımıza, risk yönetim sistemlerimize ve teknolojik tüm gelişmelere önem vermekteyiz.

İş disiplinimiz ve istikrarımız sayesinde müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkararak tercih edilme sıramızı zirveye taşıdık. Hedefe giden yolda bize değer katacak her noktaya dört elle sarılan iş aşkımız, değişimleri fırsata çeviren, doğru ve akılcı çözümler üreten ve hızlı aksiyon alan çalışkan ekibimiz, yenilikçi çizgimiz ve uzun vadeli planlarımız sayesinde sektör lideri olmaktan gurur duyuyoruz.

Bu vesileyle Telli Grup olarak 40 yıla yaklaşan iş hayatımızda ortaya koyduğumuz başarılı sonuçlarda emek ve katkılarıyla rol alan tüm çalışma arkadaşlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkürlerimi sunuyorum.

Sevgi ve saygılarımla,

Osman Telli
Yönetim Kurulu Başkanı