Diğer

Alanında uzman, ileri görüşlü ve yenilikçi profesyonelleri bünyesinde barındıran İstanbulyap Yapı; İnşaat, Konut ve Ticari Gayrimenkul alanlarında faaliyet göstermektedir.

Telli Grup’un yaklaşık 35 yıla varan ticari geçmişine dayalı bilgi ve deneyimi üzerine kurulu İstanbulyap Yapı ve İnşaat; konut, iş merkezi ve ticari gayrimenkul alanlarında faaliyet göstermektedir.

İSTANBUL YAPI
istanbulyap.com

Telli Grubu'nun deri giyim ile başlayan, yaklaşık 26 yıla varan ticari geçmişine dayalı bilgi ve deneyimi üzerine kurulu İstanbulyap Yapı ve İnşaat; konut, işmerkezi ve ticari gayrimenkul alanlarında faaliyet göstermektedir.

HYS
hys.com.tr

HYS, sigorta şirketlerine, trafik ve kasko branşlarında hasar yönetimi hizmeti vermek amacıyla 2007 yılında kurulmuştur. Octopus adı verilen yazılım, hasar sürecine dahil tüm destek şirketlerine (eksper, acente, servis, hurda iade, onarımcı vs.) sistem üzerinden takip etmeye imkan sağlamaktadır.

EMAK INVEST
emakinvest.com.tr

2022 yılında konut üretimi ve satışını gerçekleştirmek üzere ilk inşaat faaliyetlerine başlayan Emak Invest markalı konut projeleriyle benzersiz yaşam alanları ve bu alanlar için değerler üretmektedir.

Emak Invest ileri düzeyde yapı üretim teknikleri, nitelikli malzeme ve üstün vasıflı iş gücü kullanarak konforlu ve çağdaş mekânlar sunan, farklı estetikleri ön plana çıkaran, yapı projeleri gerçekleştirmektedir.

QUICK ENERGY
quickenergy.com.tr

Elektrikli mobiliteyi herkes için ulaşılabilir bir kaynağa dönüştürmek ve elektrikli araç şarj etme maliyetlerini ekonomik, erişilebilir kılmak adına 2023 yılında kurulan Quick Energy yeşil gelecek odağında yenilikçi ve çevre dostu elektrikli araç şarj çözümleri sunmaktadır