Kilometre Taşları

Telli Grup olarak insana değer verir, toplumsal değerlerimize sahip çıkar, çalışanlarımıza değer katarız.

Telli Grup olarak Gücümüzü halkımızdan, çalışanlarımızdan, ortaklarımızdan ve müşterilerimizden alıyoruz.

 • 1989

  TELLİ GRUP

  1989’ yılında tekstil, reklamcılık ve üretim faaliyetleriyle ticaret hayatına ilk adımlar atılmıştır. Bu girişim aynı zamanda Türkiye’nin hızla büyüyen sektörlerinde lider olma yolunda attığı güçlü adımların da öncüsü olmuştur.

 • 2001

  AKSAM OTOMOTİV

  Türkiye pazarındaki yerli-yabancı sigorta şirketlerinin otomotiv sektöründeki en büyük çözüm ortağı durumunda olan Aksam Otomotiv, Telli Grup bünyesinde 2001 yılında kurulmuş olup, yılda 16.000’den fazla aracın toplu alımını gerçekleştirme yetkinliği ile bulunduğu sektöre yön veren sigorta sektörünün en büyük hacimlerle iş yapan öncü şirketi konumundadır.

 • 2007

  HYS - HASAR YÖNETİM SİSTEMİ

  Telli Grup, 2007 yılında faaliyete geçirdiği HYS Hasar Yönetim Sistemi sayesinde, eksper, servis ve sigorta şirketleri arasındaki tüm operasyonel süreçleri yıllık 72.000 adet hasar dosya montanı ile A’dan Z’ye başarıyla yöneten ilk ve tek şirket konumundadır.

 • 2009

  EKOSİSTEM GERİ DÖNÜŞÜM

  Telli Grup, hasarlı ve çıkma parçalara yönelik çözümler üretmek ve bu parçaları tekrar ekonomiye kazandırmak amacıyla, 2009 yılında Ekosistem Geri Dönüşüm ticari yapılanmasını faaliyete geçirmiştir.

 • 2011

  İSTANBUL YAP

  Sadece ülkemizin değil dünyanın önde gelen otomotiv,sigorta,enerji,yazılım firmaları ile iş ve iş birliği yapan ve girmiş olduğu sektörlerde ilke edindiği "marka yaratma" üzerine kurulu iş modelini inşaatta da devam etttirmeyi amaçlayan İstanbulyap konut, işmerkezi ve ticari gayrimenkul alanlarında faaliyet göstermektedir.

 • 2013

  AUTOGONG

  Telli Grup 2013 yılında, hasarlı, çalıntı-buluntu araçlar için 50’den fazla sigorta şirketleri ve ikinci el araçlar için filo şirketleri ile iş icra etmekte olduğu Autogong İhale Portalı’nı faaliyete geçirmiştir.

 • 2015

  EKOPARÇA

  2015 yılında kurulan Ekoparça, modern lojistik anlayışı ve çağın gereği internet tabanlı web sitesi ve tüm partner/müşterilerinin kullanımına sunduğu yazılım alt yapısı, orijinal parça kodu tespiti, operasyon ve fiyat standartları ile ülkemizdeki yasal yönetmeliklere uygun ekonomik ve ihtiyaca uygun tam uyumlu çözümler sunmaktadır.

 • 2022

  EMAK INVEST

  2022 yılında konut üretimi ve satışını gerçekleştirmek üzere ilk inşaat faaliyetlerine başlayan Emak Invest markalı konut projeleriyle benzersiz yaşam alanları ve bu alanlar için değerler üretmektedir.

 • 2023

  QUICK ENERGY

  Elektrikli mobiliteyi herkes için ulaşılabilir bir kaynağa dönüştürmek ve elektrikli araç şarj etme maliyetlerini ekonomik, erişilebilir kılmak adına 2023 yılında kurulan Quick Energy yeşil gelecek odağında yenilikçi ve çevre dostu elektrikli araç şarj çözümleri sunmaktadır.