Geri Dönüşüm

Sigorta sektöründe hizmet veren İstanbul HT Sigorta ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak profesyonel bir hizmet sunmakta ve müşteri ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üretmektedir.

Müşteri ihtiyaçlarını yakından takip eden Telli Grup, güncellik ve sürdürülebilirlik değerlerinden yola çıkarak dinamik yapısı ile zamanın şartlarına uygun çözümleri sunarak müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutmayı amaç edinmiştir.

EKOSİSTEM
ekosistem.com.tr

Ekosistem; geri dönüşüm müşterilerinin özel ve kurumsal çözüm ihtiyaçlarına yönelik beklentilerini 81 ilimizdeki 250’den fazla ÖTA teslim yeri ile müşterilerimizin anlaşmalı servis ve bayi sisteminde aksaksız, eşgüdümlü hizmet vererek karşılamaktadır. Ayrıca web tabanlı kayıt ve raporlama ile çözümler üretmektedir.

ÖTA Teslimat Noktası
250+
Ek Rezerv Alanı
30.000
Profesyonel Kadro
50+
Toplanan Yedek Parça
1,000.000+
EKOPARÇA
ekoparca.com.tr

2015 yılında kurulan Ekoparça, modern lojistik anlayışı ve çağın gereği internet tabanlı web sitesi ve tüm partner/müşterilerinin kullanımına sunduğu yazılım alt yapısı, orijinal parça kodu tespiti, operasyon ve fiyat standartları ile ülkemizdeki yasal yönetmeliklere uygun ekonomik ve ihtiyaca uygun tam uyumlu çözümler sunmaktadır.