İnsan Kaynakları

İnsana değer verir, toplumsal değerlerimize sahip çıkar, çalışanlarımıza değer katarız.

Şirket ana stratejilerinden biri olan çalışanlarımızın bağlılığını ve motivasyonunu artırmak amacıyla düzenlediğimiz çeşitli etkinliklerle çalışanların birbirlerini daha iyi tanımalarını ve birlikteliğini hedeflemekteyiz.

Eğitim

Yeni nesil eğitim olan e-learning platformumuz “Telligrup Akademi” ile tüm çalışanlarımız için mesleki eğitimlerin yanı sıra kişisel gelişim eğitimi imkanları da sunuyoruz. Aynı zamanda konusunda uzman kişiler tarafından iç eğitimler ve oryantasyon programları düzenlemekteyiz. Şirketimizin gelişimine paralel olarak, çalışanlarımızın rekabet ortamında bizi öne çıkaracak ve geliştirilmesi gereken en önemli kaynağımız olduğunu düşünüyoruz.

Performans Yönetimi

Şirket hedeflerinin gerçekleştirilmesi amacıyla çalışanların belirli bir plan doğrultusunda çalışmalarını yürütmeleri, aynı zamanda hedefe ulaşırken bireysel gelişimlerine katkı sağlamaları ve ulaşılan sonuçların etkin bir şekilde değerlendirilmesi için performans yönetimine önem veriyoruz. Hedeflerle yönetilen yetkinlik bazlı performans değerlendirme sistemini uygulayan Telli Grup, belirlenmiş bir dönem içinde çalışanın iş tanımında belirtilen görev, yetki, sorumluluklarının yerine getirilmesine özen gösterir. Ayrıca şirketin belirlemiş olduğu hedefler doğrultusunda gösterdiği gayret ve başarının değerlendirilmesi, ilerideki çalışmalarının eskisine göre daha başarılı olmasını sağlamak için yapılanmıştır.

Kariyer Planlama - Yedekleme

Çalışanların bulundukları yönetim kademesinde ve fonksiyonda performanslarını geliştirmelerini, şirketin gelecekte ihtiyaç duyacağı pozisyonlar ve yönetim kademeleri hazırlanmalarını sağlayacak kariyer planlarını oluşturmak, uygulamak ve değerlendirmek için Performans Değerlendirme sisteminden ve HRpeak tarafından gerçekleştirilen assessment testleri sonucu elde ettiğimiz veriler kariyer planlamasının temelini oluşturmakta ve somut değerlendirmeler yapılmaktadır.

Çalışma Saatlerimiz

Genel Müdürlük

Hafta İçi: 08:30-18:00
Cumartesi ve Pazar: Tatil

Diğer Lokasyonlar

Hafta İçi: 08:30-18:30
Cumartesi: 08:30-17:00
Pazar: Tatil

İzin Politikası

İş Kanunu doğrultusunda izin politikası uygulamaktayız.

Ücretlendirme Sistemi ve Yan Haklar

Telli Grup şirketlerinde ücret bantları ayarlamaları her sektör ve iş ailesi için belirlenen adil ve tutarlı sistemlerle, şirket içi dengeler ve piyasa koşulları dikkate alınarak gerçekleştirilir.Üstün performans gösteren çalışanlar katkıları ile doğru orantılı olarak ödüllendirilir.

Telli Grup çalışanlarına net/brüt ücret üzerinden yapılan maaş ödemelerinin yanında;

  • Prim sistemi,
  • Sağlık sigortası,
  • Evlilik, doğum ve ölüm yardımı,
  • Metropol Card ile yemek ödemesi, gibi imkanlar sunulmaktadır.

Motivasyon ve Ödüllendirme

Etkili iletişim ortamının sağlanması ve farklı profildeki insanların arasındaki ilişkiyi yönetmek ve çalışan bağlılığını arttırarak ekiplerin motivasyonunu sağlamak amacıyla, doğum günü kutlaması, yeni başlayan çalışma arkadaşlarımıza hoş geldin programı, yeteneklerin ödüllendirildiği çeşitli etkinliklerimiz ile daha güçlü bir ekip birlikteliği hedeflemekteyiz. Bu kapsamda tüm çalışanlarımız için GiftPay uygulaması kullanılmaktadır.


İnsan Kaynakları Formu

Başvurmak istediğiniz pozisyon
Özgeçmişinizi yükleyiniz
RV2HC