Otomotiv

Grubumuz sunmuş olduğu hizmetler ile otomotiv sektörünün günümüz şartlarında sağlıklı ve sürdürülebilir şekilde gelişmesi için aralıksız çalışmakta ve geliştirdiği yenilikçi ürünler ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Telli Grup olarak sunmuş olduğumuz hizmetler ile otomotiv sektörünün günümüz şartlarında sürdürülebilirlik ilkemiz kapsamında gelişimi için aralıksız çalışmakta ve fayda sağlamayı birincil amaç edinmiş yenilikçi ürünlerimiz ile faaliyet göstermeye devam ediyoruz.

AKSAM
aksamoto.com.tr

Aksam Otomotiv, sigorta sektöründe hasarlı araçlara yönelik kurumsal çözümler üretmek ve bu araçların tekrar ekonomiye kazandırılması amacıyla anonim şirket olarak kurulmuştur. Sigorta sektöründe hasar maliyetlerini düşürerek, doğru ve gerçekçi çözümleri üretmektedir.

Toplu Alımı Gerçekleşen Araç
100.000+
Araçlık Park ve Barındırma Alanı
2.000+
Profesyonel Kadro
70+
Sigorta Şirketi
20+
AUTOGONG
autogong.com

Uzun yıllar edindiğimiz ticari bilgi ve deneyim üzerine kurulu Autogong, hasarlı araçlar için sigorta şirketlerine en güçlü performans sağlamayı amaçlayan ihale sitesidir. Buna ek olarak, sigorta şirketlerinin hasarlı araçlar ile ilgili destek ihtiyacı duyduğu hizmetleri de sağlamaktadır.

Operasyonel İşlem Gören Araç Sayısı
350.000+
Müşteri Portföyü
75.000+
Profesyonel Kadro
150+
Sigorta ve Filo Kiralama Şirketi
50+